loader image
Al. Konstytucji 3 Maja 6a, 64-100 Leszno, Polska
(65) 526 85 50

Nasz partner

Wspieramy młode talenty!

We współpracy z Spice Gears Academy, wspieramy młode talenty. Uważamy, że najlepszym sposobem na naukę jest zabawa, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z tym co oferują nasze zabawki. Nauka najłatwiej przychodzi we wczesnych latach naszego życia, dlatego warto inwestować w zabawki, które wyzwolą w nich młodych inżynierów i artystów rozwijając ich kreatywność i chęć do poznawania nowych rzeczy.

Spice Gears Academy


Spice Gears Academy, czyli grupa młodych i utalentowanych ludzi, których misją jest przkazanie idei łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę tzw. STEAM (Science, Technology, Engineering, Art & Mathematics).
Spójne połączenie tych dziedzin pozwala znaleźć rozwiązania w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwala efekt wyjątkowej synergii.
Zapraszamy do obserwowania naszych mistrzów na facebooku.

Robotyka to przyszłość!

 Nie możemy mieć i nie mamy kompleksów. Nasza drużyna udowodniła już wielokrotnie, że potrafi wygrywać z najlepszymi zespołami z całego świata. Ostatnie lata były pasmem wielu sukcesów. Każdego roku do naszej drużyny dołączają kolejne osoby, a doświadczeni i pełni motywacji zawodnicy wyruszają dalej, aby zdobywać świat. Pomimo ciągłej rotacji składu, związanej z regulaminem zawodów i nieuchronnym upływem czasu, utrzymujemy niezmiennie najwyższy poziom. Dlatego SPICE GEARS to nie tylko drużyna. To oryginalne i niepowtarzalne know-how. SPICE GEARS to marka najwyższej jakości!